Kariera

Dlaczego warto u nas pracować?

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy w naszej firmie. Jako stabilny pracodawca zapewniamy przyjazną atmosferę pracy, atrakcyjny system wynagrodzeń, a także możliwość rozwoju oraz awansu. Wspólnie dążymy do najwyższej jakości, profesjonalizmu oraz radości ze wspólnego budowania brandu.
Aktualne oferty pracy
  • Handlowiec Salonu Sarafis - Duńkowiczki
    Miejsce pracy
    Duńkowiczki
    Wymagania
    - dyspozycyjność
    - samodzielność
    - uśmiech, kultura i miła aparycja
    - łatwość w nawiązywaniu kontaktów
    - znajomość obsługi komputera
    - mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku

    Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:
    - obsługa klienta detalicznego w zakresie sprzedaży odzieży i obuwia
    - obsługa kasy fiskalnej, terminala płatniczego i komputera
    - kontrola stanów magazynowych, układanie towaru
    - dbałość o poprawną ekspozycję produktów
    - dbałość o ogólny wygląd stoiska
    Oferujemy
    - motywujący system prowizyjny
    - pracę w przyjaznej atmosferze
    - udział w szkoleniach oraz programach rozwojowych
    - możliwość rozwoju i awansu